O nákupu

 Poplatky za dopravu (poštovné) a za platbu jsou při hodnotě objednávky nad 1000 Kč zcela ZDARMA  - platí pouze pro zákazníky na území ČR.

Poplatky za dopravu (poštovné) a za platbu jsou při hodnotě objednávky do 1000 Kč pro zákazníky na území ČR následující: 

 

Poplatek za dopravu objednaného zboží (poštovné): 

 1. Česká pošta (cenný balík, doporučená zásilka, popřípadě balík do ruky anebo balík na poštu). Cena 75 Kč - 90 Kč dle váhy objednaného zboží a druhu balíku.
 2. Přepravní společnost PPL. Cena 80 Kč - 90 Kč dle váhy objednaného zboží.
 3. Způsob dopravy ponecháte na nás (je Vám jedno, zda Vám bude objednané zboží zasláno přes Českou poštu či přes PPL). Cena: 70 Kč (bez ohledu na váhu zboží).
 4. Zásilkovna.cz. Cena: 55 Kč. Přehled poboček, kde si můžete objednané zboží vyzvednout, naleznete zde.
 5. Osobní odběr v sídle firmy - bez poplatku

Poplatek za platbu objednaného zboží:

 • Dobírkou u České pošty a PPL. Cena 30 Kč.
 • Dobírkou u Zásilkovny.cz. Cena 15 Kč.
 • Předem převodem na účet. Bez poplatku.
 • Hotově při osobním odběru. Bez poplatku. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 • Platební kartou systémem B-payment. Bez poplatku.

 

Expedice zboží a předání přepravní společnosti (Česká pošta, PPL, Zásilkovna) následuje zpravidla do druhého dne po přijetí objednávky, o čemž jste vždy informování e-mailem.


Doručovací lhůty jsou následující:

 • Pošta zásilku obvykle doručí během 2-3 dní, jedná-li se o běžný cenný balík anebo doporučenou zásilku. Stejně tak je tomu i v případě doručení objednaného zboží přes Zásilkovnu.cz. Přejete-li si jako způsob doručení "Balík do ruky" České pošty, uveďte toto prosím v objednávkovém formuláři v poli "Poznámka k objednávce". Doručení "Balíku do ruky" proběhne zpravidla následující pracovní den od data podání. V případě nezastižení adresáta na uvedené adrese doručovatel zásilku uloží na Vaší poště, kde si ji můžete později vyzvednout. U cenného balíku či doporučené zásilky je úložní doba 15 dní, u "Balíku do ruky" a "Balíku na poštu" pak pouze 7 dní.
 • Při využití služby PPL je Vám balík doručen až domů (popřípadě na jakoukoli jinou adresu) a to zpravidla do druhého pracovního dne od předání. Pracovník PPL Vás obvykle kontaktuje předem (telefonicky anebo formou SMS), aby se dohodl na osobním předání zásilky.

Zásilku je možné nechat si zaslat i do práce, máte-li takovou možnost - doručování České pošty i PPL většinou probíhá do 14 hodin, takže to pro Vás může být výhodnější a pohodlnější. 

Cena poštovného včetně případné dobírky je nastavena tak, aby při optimální volbě způsobu dopravy při objednávání zboží prostřednictvím objednávacího formuláře nebyla překročena částka 70 Kč (v případě platby předem převodem na účet) anebo 100 Kč (v případě platby na dobírku), pokud ponecháte volbu dopravce na nás. 

Další informace spojené s dodáním objednaného zboží naleznete v našich Obchodních podmínkách.

 

Výše uvedené dodací a platební podmínky platí pro zásilky doručované na území České republiky. Pokud si přejete zaslat zboží do zahraničí, kontaktujte nás prosím pro další informace.