O nás

Vážení zákazníci,

www.kufry-kabelky.cz  je internetový obchod s cestovními kufry na kolečkách, dámskými kabelkami, společenskými kabelkami a koženými taškami a aktovkami. Prodáváme také kožené peněženky, pánské kožené etuje a dokladovky, tašky pro notebook a další doplňky.

Provozovatelem internetového obchodu www.kufry-kabelky.cz je firma HORIZONT TRADE s.r.o., která vznikla v květnu roku 2004 jako velkoobchodní prodejce cestovních zavazadel a kožené galanterie. V prosinci 2008 jsme zahájili prodej také v našem v internetovém obchodě www.kufry-kabelky.cz. Od té doby se snažíme plnit Vaše představy, týkající se námi prodávaného zboží, jak nejlépe dovedeme.

Kabelky, cestovní kufry, společenské kabelky, kožené tašky, peněženky a další doplňky nabízíme v bohatém sortimentu a díky ověřené kvalitě se firma úspěšně prosazuje na trhu v České republice. Naši zákazníci oceňují úroveň našich služeb a rychlost dodávek objednaného zboží, které následují zpravidla do druhého dne. S našimi výrobky se můžete setkat v obchodech s koženou galanterií a v obchodech obuvi v mnoha městech České republiky.