Pilotní kufr na kolečkách, šedý, velikost 17"

Elegantní, bytelný a funkčně skvěle vybavený šedý pilotní kufřík na in-line skate kolečkách s kuličkovými ložisky. Kufřík je zhotoven z vyztuženého nylonu a disponuje výsuvným madlem pro pohodlnou přepravu.
1 590 Kč
Trvale nedostupné
katalogové číslo: SMD-L8207
výrobce:JEMIS
cena bez DPH:1 314,05 Kč
cena vč. DPH:1 590 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy

Elegantní, bytelný a funkčně velmi dobře vybavený černý pilotní kufřík se čtyřmi in-line skate kolečky na kuličkových ložiskách. Kufr disponuje výsuvným madlem pro pohodlnou přepravu a je určený pro široké použití. Velikost kufříku je 17". Kapsa uvnitř hlavní komory kufříku, určená pro přenosný počítač, má vnitřní rozměry 26 cm x 34 cm x 3,5 cm. Cestujete letadlem a potřebujete kabinové zavazadlo, do kterého snadno vložíte i svůj notebook? Pak Vám tento kufřík zcela jistě dobře poslouží. Nebo cestujete na kolej coby student VŠ a potřebujete převážet svůj notebook a další osobní věci? I Vám bude tento kufřík vyhovovat. Jste obchodní zástupce nebo manažer a při cestách potřebujete spoustu katalogů a dalších dokumentů včetně počítače? Použijte tento praktický, kvalitní a velmi dobře vybavený kufřík, který Vás nadchne svou kapacitou i při poměrně malých rozměrech a stane se Vaším spolehlivým pomocníkem.    

Kufr je zhotoven z vyztuženého textilního materiálu - nylonu. Pohodlnou manipulaci s kufrem zajišťují čtyři in-line skate kolečka, která jsou uchycena na kuličkových ložiskách, což zaručuje jejich dobrou funkci a dlouhou životnost. Výsuvné madlo kufru je polohovací a umožňuje nastavení dvou poloh podle výšky postavy. Kufr má jednu hlavní prostornou komoru, kde můžete oblečení upevnit pomocí popruhu. Uzamykatelný zip po obvodu kufru zajišťuje bezpečné uchování Vašich věcí při přepravě. Oba jezdce zipu mají očko pro pohodlné zasunutí do kódového zámku, který je pevnou součástí kufru. V přední části je umístěna výklopná kapsa pro dokumenty a psací potřeby a další dvě menší kapsy uzavíratelné zipem. Na zadní straně je umístěn adresní štítek. Celý pojízdný systém je umístěn uvnitř kufru pod vyztuženou textilní podšívkou, aby nedošlo k poškození systému při přepravě. Kvalita použitých materálů včetně samotného zpracování je zárukou Vaší spokojenosti. Doporučujeme!

 

Rozměry (v x š x h): 41 cm x 42,5 cm x 25 cm.

 

Váha kufru: 2,8 kg.

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal